close
دانلود آهنگ جدید
گرانترین جزایر جهان کدامند؟! + تصاویر

مجله جامع رفیق شامل اخبار ، سلامت ، فناوری ، فرهنگ و هنر ، گردشگری ، خانه داری و...

گذشته خواهید داشت که این جزیره یکی از گران قیمت ترین جزایر جهان است. بنابراین اگر شما از دوری از شهرها و شلوغی های آن هیچ ترسی ندارید، پس این جزیره بهترین مکان


گرانترین جزایر جهان کدامند؟! + تصاویر

گرانترین جزایر جهان ، قیمت جزایر دنیا
بعضی از افراد ثروتمند برای داشتن زندگی خوب و آرام با خانواده شان تصمیم به خریدن یک جزیره می کنند. در ادامه این مطلب می توانید با گرانترین جزایر جهان و قیمت آن ها آشنا شوید.

گرانترین جزایر جهان کدامند؟!

بطور کلی جزیره به معنای خشکی هایی گفته می شود اطراف آن کاملا با آب پوشیده شده است و تنها به مرور زمان و حرکت کردن صفحات زیر زمینی ایجاد می شوند. جالب است بدانید که این فرایند هر چند میلیون سال رخ می دهد.گرانترین جزایر جهان

گرانترین جزایر جهان

با این وجود شاید تا به حال شما نیز زندگی کردن در یک جزیره را تصور کرده باشید که اگر در جزیره قرار بگیرید، چه کارهایی را انجام خواهید داد و چه کارهایی را انجام نخواهید داد! اما این چنین تصورات و آرزوها حقیقت دارند و برخی از افراد ثروتمند که تنها با یک ایده توانسته اند سرمایه میلیون دلاری برای خود فراهم سازند، پس از گذراندن برهه ای از زندگی شان، تصمیم می گیرند تا برای ادامه باقی عمر خود همراه با خانواده شان یک جزیره را خریداری نمایند. این اتفاق بسیار شگفت انگیزی است که ممکن است هر یک از ما را به خود جذب کند.

بنابراین در این مطلب از زندگی فوق لاکچری و رویایی افراد ثروتمند خواهیم گفت که برای سپری کردن روزهای زندگی شان تصمیم به خرید یک جزیره می کنند و در نهایت آرامش زندگی رویایی برای خود ایجاد می کنند.

گرانترین جزایر جهان

زندگی لاکچری ثروتمندان با خرید یک جزیره

با این وجود قیمت برخی جزیره ها بسیار زیاد است و خرید آن برای افراد عادی آسان نیست و تنها به عنوان آرزو می باشد. برای مثال جزیره لانای دارای قیمت 610 میلیون دلاری است که گرانترین جزیره در جهان می باشد.

هر یک از ما انسان ها با کمی تفکر، به این نتیجه می رسیم که بعد از رسیدن به دوران بازنشستگی، به منطقه ای ارام و به دور از شلوغی های روزمره خود برویم و بتوانیم احساس آرامشی که چندین دهه به دنبال بودیم برسیم و با زندگی در جزیره ها می توانیم به بهشتی برویم که در آن هیچ صدایی جز صدای امواج و صدای پرنده های آسمان، وجود ندارد.

اما خرید یک جزیره می تواند یک سرمایه گذاری عالی برای هر یک از ما باشد و تا این قسمت از این مطلب حتما با مزیت های خرید جزیره آشنا شده اید.

در ادامه این مطلب قصد داریم 10 جزیره گران قیمت را از کمترین قیمت به بیشترین قیمت معرفی سازیم.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

10 جزیره گران قیمت از کمترین تا بیشترین قیمت

1-جزیره " Bird Cay " واقع در باهاما - 28 میلیون دلار

این جزیره پر زرق و برق در کشور باهاما قرار دارد که تنها با 30 دقیقه پرواز می توان مبه منطقه ناسائو رسید. با مشاهده تصویر این جزیره قطعا روزهای رویایی که می توان در این منطقه را گذراند، تصور کرد.

با خرید این جزیره می توانید هر روز اب نارگیل بخورید و به قدم زدن در اطراف این جزیره بپردازید تا شب فرا رسد و برای یک روز پر انرژی دیگر حاضر شوید. با این وجود مهم نیست که در کدام بخش از جزیره قرار دارید!! مهم این است که تنها با مشاهده اطراف خود می توانید اقیانوسی که در آن قرار دارید را مشاهده کنید که دائما صدای امواج آن به گوش شما می رسد.

جزیره Bird Cay

جزیره زیبا و دلنشین Bird Cay در باهاما

2-جزیره " Cerralvo " واقع در مکزیک - 35 میلیون دلار

اکثر مردم به این علاقمند هستند تا از زندگی شهری فرار کنند و بتوانند در منطقه ای بی سر و صدا قرار بگیرند تا آرامشی که سال های سال در انتظار آن بودند را احساس کنند. برای برخی سرگرمی هایی همانند گلف مورد علاقه است و می خواهند تا تمام طول روز را بدین طریق بگذرانند. یا حتی برخی علاقمند هستند تا بخشی از روز خود را صرف ماهیگیری نمایند که با خرید این جزیره می توانید به تمام رویاهای خود برسید.

جزیره Cerralvo

جزیره Cerralvo در مکزیک جزیره ای رویایی و پر از آرامش 

3-جزیره " Big Darby " واقع در باهاما - 39 میلیون دلار

کشور باهاما یکی از بهترین مکان های گردشگری در جهان است که افراد ثروتمند برای گذراندن تعطیلات تابستانه خود به آنجا می روند. جزیره " Big Darby " نیز یکی دیگر از جزیره های کشور باهاما می باشد که می توانید در آن روزهای خوبی را بگذرانید. همچنین در سال 1930 خانه ای بزرگ در این جزیره ساخته شده است که با خرید این جزیره مالک تمام آن خواهید شد و دیگر نیازی به ساخت خانه ندارید.

جزیره Big Darby

با خریدن جزیره Big Darby نیازی به ساخت خانه ندارید

4-جزایر " Hans Lollik " واقع در ایالات متحده - 45 میلیون دلار

این جزایر که بخشی از جزایر ویرجین ایالات متحده می باشد، فرصت عالی برای افرادی که به داشتن آدرنالین زیاد علاقه دارند، کاملا مناسب است و می توانند روزهای بسیار خوبی را در حریم خصوصی خود تجربه نمایند. همچنین قیمت این جزایر متناسب با گیاهان غنی این جزیره است که می تواند یک مکان ایده آل برای مالک آن باشد.

جزایر Hans Lollik

جزایر Hans Lollik بخشی از جزایر ویرجین

5-جزیره " Omfori " واقع در یونان - 60 میلیون دلار

بدون شک یونان یکی از معروف ترین و محبوب ترین منطقه های گردشگری در جهان را داراست و به همین دلیل سالانه تعداد بسیار زیادی توریست به این منطقه مراجعه می کنند. یکی از جاذبه های گردشگری یونان، به دلیل مناظر بکر و آب های فیروزه ای آن است. با این حال گوهری درخشان به نام جزیره " Omfori " وجود دارد که قیمت آن 60 میلیون دلار می باشد.

جزیره Omfori

جزیره Omfori یک منطقه گردشگری در کشور یونان

6-جزیره " Caye Chapel " واقع در کشور بلیز - 65 میلیون دلار

اگر شما یک فرد ثروتمند و عاشق گلف هستید، خرید این جزیره به شما توصیه می شود و با این حال قیمت فضایی آن بسیار زیاد می باشد و با خرید آن می توانید همراه با دوستان و خانواده خود روزهای خوب و پر از آرامشی را برای خود فراهم سازید. بلیز کشوری در آمریکای مرکزی است و جزیره " Caye Chapel " در نزدیکی این منطقه می باشد.

جزیره Caye Chapel

جزیره Caye Chapel بهترین جزیره برای افراد علاقه مند به گلف

7-جزیره " Macapule " واقع در مکزیک -95 میلیون دلار

زندگی کردن در یک محیط آرام و یا در بخشی از محیط زیست می تواند خستگی ما انسان ها را که در طی چندین سال متمادی برایمان ایجاد می شود را به طور صفر تا صد جبران کند. اگر شما نیز چنین تصوری دارید، پیشنهاد می شود زندگی چند روزه یا چند ماهه را جزیره هایی دور افتاده داشته باشید.

جزیره " Macapule " یکی دیگر از جزایری است که با خرید و زندگی در آنجا کاملا روحیه ای متفاوت تر از گذشته خواهید داشت که این جزیره یکی از گران قیمت ترین جزایر جهان است. بنابراین اگر شما از دوری از شهرها و شلوغی های آن هیچ ترسی ندارید، پس این جزیره بهترین مکان زندگی برای شما خواهد بود.

جزیره Macapule در مکزیک

زندگی خوب و آرام در جزیره Macapule 

8-جزیره " Ronde " واقع در گرنادا - 100 میلیون دلار

گرنادا یکی از کشورهای جزیره ای در شرق دریای کارائیب است گران ترین جزیره آن برای فروش، دارای قیمتی معادل با 100 میلیون دلار می باشد که حدودا 2000 هکتار می باشد و ویژگی های گردشگری طبیعی و هیجان انگیزی دارد. با این وجود این جزیره را گنج کشور گرنادا می خوانند.

جزیره Ronde در گرنادا

جزیره Ronde گنج کشور گرنادا شناخته شده است

9-جزیره " Necker " واقع در جزایر ویرجین بریتانیا - 100 میلیون دلار

گرچه این جزیره متعلق به آقای ریچارد برانسون ثروتمند می باشد، اما قیمت این جزیره معادل با 100 میلیون دلار است و محل ایده آل برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی است که با قدم زدن در این منطقه احساسی شگفت انگیز در شما ایجاد خواهد شد و می توانید روح و ذهن خود را نسبت به گذشته دگرگون سازید.

جزیره Necker در جزایر ویرجین بریتانیا

جزیره Necker متعلق به آقای ریچارد برانسون

10-جزیره " Lanai " واقع در هاوایی - 610 میلیون دلار

این جزیره همانند جزیره Necker خریداری شده است و مالک آن " لری الیسون " ثروتمند است که نام او هشتمین فرد ثروتمند جهان می باشد که وی تاسیس کننده و بنیانگذار اوراکل است. با این وجود این جزیره پهناور کاملا متعلق به لری الیسون نمی باشد و تنها 2% از آن متعلق به دولت می باشد.

اما با کمی تصور و فکر کردن می توان دریافت که زندگی در یک جزیره می تواند به شدت لذت بخش و جالب باشد و چه بسا که خودمان بتوانیم آنرا خریداری نماییم.

زندگی در شهر می تواند منجر به بروز تعداد زیادی بیماری در هر یک از ماها شود، بنابراین قطعا ما به منطقه ای بسیار آرام و بی سر وصدا نیاز داریم و قطعا روح و جسم ما شایسته این است.

با این وجود اگر شما یک فرد میلیاردر بودید، چگونه و در چه زمینه هایی پول خود را خرج می کردید؟؟!

جزیره Lanai در هاوایی

جزیره Lanai در هاوایی گران قیمت ترین جزیره جهان:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 225
:: ارسال شده در: گردشگری , مکان های دیدنی جهان ,

:: مطالب مرتبط:
راهنمای تهرانگردی در فصل زمستان
نکات مهم رانندگی در جاده های برفی و یخ زده!

:: برچسب‌ها: گرانترین جزایر جهان کدامند؟! + تصاویر , گرانترین جزایر جهان , گرانترین جزایر , جزایر جهان , جزایر , زندگی فوق لاکچری و رویایی افراد ثروتمند , زندگی فوق لاکچری , زندگی فوق لاکچری و رویایی , فوق لاکچری و رویایی افراد ثروتمند , فوق لاکچری , لاکچری ثروتمند , لاکچری , باهاما , منطقه گردشگری در کشور یونان , منطقه گردشگری , کشور یونان , گردشگری , بهترین جزیره برای افراد علاقه مند به گلف , بهترین جزیره , گلف ,
نویسنده
نویسنده : aseman
تاریخ : [دوشنبه 23 مهر 1397 ] [ 11:31]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
آشنایی با انواع نمک خوراکی و خواص آنها تاریخ : سه شنبه 27 فروردین 1398
با خواب بعد ناهار چه کنیم ؟ تاریخ : دوشنبه 26 فروردین 1398
علائم و درمان کندرومالاسی یا نرمی کشکک زانو تاریخ : یکشنبه 25 فروردین 1398
آموزش بکاپ گیری از گوشی های اندرویدی تاریخ : جمعه 23 فروردین 1398
آثار و زندگی پر فراز و نشیب صادق هدایت! تاریخ : چهارشنبه 21 فروردین 1398
۴ اشتباه ساده که امنیت گوشی را به خطر می‌اندازند! تاریخ : سه شنبه 20 فروردین 1398
۹ راهکار برای حفظ سلامتی جسمی و روحی در محیط کار تاریخ : یکشنبه 18 فروردین 1398
۶ ماسک صورت مخصوص شب برای داشتن پوستی رویایی تاریخ : جمعه 16 فروردین 1398
آخرین ارسال های انجمن
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 1725
کل نظرات کل نظرات : 201
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 5
تعداد اعضا تعداد اعضا : 85

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 106
باردید دیروز باردید دیروز : 562
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 4
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 57
بازدید هفته بازدید هفته : 6,712
بازدید ماه بازدید ماه : 6,712
بازدید سال بازدید سال : 314,521
بازدید کلی بازدید کلی : 2,026,979

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 18.208.132.33
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
UstA
Translate : UstA

logo-samandehi